Földöntúli izgalmak közepette lett bronzérmes története során először a Zalaegerszeg

Rátgéber László Törökországban is felért a csúcsra

__XTemplate fatal error: file [parameters/apd/modules/NewsPortal/templates/adverts/fullCikkList.html] does not exist__

2011-04-18 05:21:00
Szépített a Sopron a bajnoki döntőben
Elmaradt a bajnokavatás, miután a Pécs hazai pályán 24 pontos vereséget szenvedett

2011-04-17 19:47:00
Bajnok Lengyelországban a Wisła Kraków!
A krakkói együttes 2 ponttal nyert a CCC Polkowice otthonában és ezzel összesítésben 3-1 arányban bizonyult jobbnak

2011-04-17 01:17:00
Alba Torrens döntőbe vezette a Salamancát
A Rivas Ecopolis ezúttal is megszorongatta a friss EuroLiga-győztest, de nyerni nem tudtak

2011-04-17 00:57:00
Elmaradt a bajnokavatás Lengyelországban
A Polkowice 67-58-ra legyőzte a Wisła Kraków-t a harmadik mérkőzésen

2011-04-17 00:17:00
Ajánló: Pécs-Sopron bajnoki döntő 3. mérkőzés
19 óra 55 perctől élő, szöveges közvetítéssel jelentkezünk Pécsről, a bajnoki döntő 3. mérkőzéséről

2011-04-16 01:09:00
Egy győzelemre a bajnoki címtől a Fenerbahce
Rátgéber László együttese a finálé harmadik mérkőzésén 80-68-ra győzött és ezzel 2-1-re vezet összesítésben

2011-04-15 01:48:00
Bajban volt az EuroLiga-győztes
A Rivas Ecopolis jól tartotta magát a Salamanca otthonában; a Valencia kivégezte a Zaragozát

2011-04-15 01:38:00
Győztek a nagycsapatok az oroszoknál
A Jekatyerinburg kiütötte a Kurszkot, a Szpartak Moszkva megizzadt az Orenburggal

2011-04-14 18:04:00
Taurasi Valenciába, Torrens a Fenerbahcéban?
Pletykaáradat a sztárcsapatokról

2011-04-14 09:30:00
Elődöntőznek a topligákban
Kezdődnek az elődöntő párharcok a spanyol és az orosz bajnokságban

2011-04-14 09:28:00
A címvédés küszöbén a Pécs
Egy küzdelmes mérkőzésen megérdemelt győzelmet aratott a Pécs 2010 együttese Sopronban és ezzel 2-0-ra vezet; Részletes beszámoló

Elődöntőznek az olaszok
Nem hoztak meglepetést a negyeddöntők; Schio-Umbertide és Taranto- Bracco Geas párharcok lesznek a fináléért