Bal

Sport - wbasket.hu

2011-02-25 22:29:00
A Krakkónak esélye sem volt a Salamanca ellen
A spanyol együttes sima győzelmet aratott Lengyelországban és magabiztosan jutott a négy közé

A február 15-én esedékes határidőig két ország adta le pályázatát

__XTemplate fatal error: file [parameters/apd/modules/NewsPortal/templates/adverts/fullCikkList.html] does not exist__

2011-02-24 18:48:00
Elindult az OTP Junior B33 Tour
Március 6-án indul az első magyarországi pénzdíjas 3-3 elleni kosárlabda tornasorozat

2011-02-24 18:47:00
Megszületett Fürész Emőke kislánya
Csütörtök délután a kiváló kosárlabdázó egészséges gyermeknek adott életet

2011-02-24 01:50:00
EK: Előrehozott döntő az elődöntőben
Csütörtökön este az Elitzur Ramla - Sony Athinaikos és az Arras – Vologda elődöntőkkel folytatódik az Európa Kupa

2011-02-23 02:53:00
A sokat hibázó Fener kikapott a címvédőtől
A Szpartak Moszkva egy elképesztő negyedik negyeddel 1-0-s előnyre tett szert

2011-02-23 02:48:00
A Bourgesnak sem volt fegyvere Douglas ellen
Katie Douglas 27 pontjának köszönhetően biztosan nyert a Valencia francia riválisa ellen

2011-02-23 02:43:00
A Krakkó nem tudta megállítani a Salamancát
Egy negyed után még a Krakkó vezetett, a vége 87-70-es spanyol siker lett

2011-02-22 18:35:00
Három negyeden át tartotta a lépést a Taranto
A Jekatyerinburg a negyedik negyedet 18-8-ra nyerte és ezzel húzták be a győzelmet

2011-02-22 02:24:00
Kedden kezdődnek a negyeddöntők!
Hatalmas párharcokra van kilátás az EuroLiga legjobb nyolc csapat között

2011-02-22 02:20:00
Hammon és Christon távozott Orenburgból
Az orosz klubnál nem voltak elégedettek a húzóembernek szerződtetett légiósok teljesítményével

2011-02-22 02:17:00
Kialakult az Adriai Liga négyes döntőjének mezőnye
Belgrádban a hazai Partizan mellett a Gospic, a Sibenik és a Celje mérkőzőik a trófeáért

2011-02-20 23:00:00
A Pécs szétdobta a Győrt
Váratlanul hamar, gyakorlatilag egy félidő alatt eldőlt a rangadó; 99-67-re nyert a Pécs

2011-02-20 22:56:00
Nagy csatában az USK Praha nyerte a Cseh Kupát
Az utolsó percekig izgalmas volt a finálé, ahol a végjátékban a Prága jobban összpontosított